Меню сайту

Випадкове фото

Міні-чат

Наше опитування
Чи подобається Вам наш заклад?
Всього відповідей: 271

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Матеріально-технічна та навчально-методична база ДНЗ

 

В Шепетівському ДНЗ облаштовано 6 ігрових і спортивний майданчиків, зону відпочинку, «доріжку здоров'я», які достатньо обладнані і озеленені. Виділені на території ДНЗ також такі тематичні зони:

  • природничо-екологічну (теплиці, сад, город, квітники, дослідницьке поле, ділянка з лікарськими рослинами), де діти займаються різними видами сільськогосподарської праці, спостерігають;
  • архітектурно-ландшафтну (зона відпочинку з водограєм);
  • музей українознавства «під відкритим небом»;
  • ігрову (спортивно-ігрову; ігрову для моторних, дидактичних, конструктивних, сюжетно-рольових ігор тощо);
  • майданчик для сюжетно-рольових ігор з ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху і формування навичок правильної поведінки в сучасному світі.

Шепетівський ДНЗ №6 зданий в експлуатацію у 1977 році. Це двоповерхова споруда типового проекту з центральним водопостачанням, теплопостачанням, каналізацією. Проектна потужність - 99 дітомісць. Укомплектовано 6 груп (від 2 до 7 років), ізольованих одна від другої; з них 6 - загального типу. Групи мають: роздягальну, групову, спальну кімнати, кімнату гігієни; в закладі наявний харчоблок. Групові кімнати укомплектовані меблями відповідно до віку дітей, промарковані, забезпечені посудом і м'яким інвентарем відповідно до кількості дітей; естетично обладнані. За сприяння батьківської громадськості, спонсорів всі вікові групи забезпечені іграшками, дидактичними посібниками.

За період 2009-2014 років проведено капітальний ремонт харчоблоку, пральні, приміщень двох II молодших груп, спальної кімнати старшої групи за рахунок бюджетних, батьківських та спонсорських коштів.

В ДНЗ функціонує музична зала, яка використовується як для музичних, так і для фізкультурних занять. Наявний графік роботи музичної зали. ДНЗ забезпечений необхідним спортивним інвентарем відповідно до вимог Базового компоненту, зокрема, наявні: гімнастична стінка, мати, обручі, лави, ребристі дошки, дуги,м'ячі, мішечки з піском для метання, кеглі, кільцекиди та матеріал для нетрадиційних видів оздоровлення дошкільників, який частково зберігається в підсобному приміщенні.

В музичному залі наявні сучасні технічні засоби навчання: мікрофони, музичний центр, магнітофон, у тому числі і нетрадиційні дитячі музичні інструменти. Для задоволення потреб художньо - естетичної спрямованості у закладі є різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Адміністрацією та педагогічним колективом ДНЗ створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку і комфортного перебування дітей в дошкільному закладі.

Оформлення групових приміщень, кабінетів, зали є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам.

Естетичне оформлення кожної з 6 груп закладу неповторне та доцільне. При організації та облаштуванні життєвого простору у групових приміщеннях враховано його значимість для становлення особистості.

Для забезпечення потреби дітей гнучко і варіативно використовувати простір, почуватися володарями ігор та іграшок, виявляти свої інтереси, займатися улюбленими справами, вихователі періодично змінюють оснащення осередків розвитку: ігрові, куточки самостійної художньої діяльності, книги, природи, розвиваючих ігор, мовно-театральних, національні, чергових, етикету, настрою тощо. Тематичні куточки оформлено й наповнено матеріалами, посібниками та іграшками так, щоб підказати дітям вид діяльності, а в ігрових зонах - сюжет гри. При цьому враховано вимоги відповідності предметно-розвивального середовища віковим особливостям вихованців. Це дозволяє задовольнити індивідуальні інтереси дітей, зробити навчально-виховний процес диференційованим. Облаштування простору кожної групової кімнати дає можливість вихованцям діяти як невеличкими групами, так й індивідуально.

Є майданчик для сюжетно-рольових ігор, ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху і формування навичок правильної поведінки в сучасному світі. Наявна присадибна ділянка для праці дітей. Розбито більше 8 квітників, де постійно квітнуть однорічні та багаторічні квіти. Територія охайна, огорожа міцна і в задовільному стані.

Однією із складових предметно-ігрового середовища в Шепетівському ДНЗ №6 є ігрові центри, що створюють оптимальні умови для зростання практично умілого, вправного у взаємодії з предметним світом дошкільника. Таке середовище безпечне і комфортне для дитини. При підборі іграшок враховуються вікові принципи та принцип діяльності: іграшки близькі і зрозумілі дитині певного віку, у взаємодії з системою іграшок сприяють виникненню ігрових цілей та способів дії, притаманних наступному, вищому етапові розвитку ігрової діяльності.

Навчально-наочні посібники та іграшки, обладнання в Шепетівському ДНЗ №6 підбираються відповідно до Типового переліку обов'язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №509 від 11.09.2002 року. В наявності достатня кількість ляльок, фігурок людей та тварин, настільних ігор, іграшок для ігор з піском, водою, сенсорних та театральних іграшок, достатня кількість будівельно- конструктивних, спортивно - моторних іграшок.

Навчально-виховний процес у групах закладу забезпечений необхідним педагогічним обладнанням та дидактичним матеріалом. У кожній віковій групі накопичено і систематизовано дидактичний, наочний матеріал для організації життєдіяльності дітей відповідного дошкільного віку. Розроблені картотеки дидактичних ігор згідно освітніх ліній за темами і з врахуванням вимог програм «Я у Світі», «Українське дошкілля», «Впевнений старт», «Радість творчості».

Для художньо-естетичного розвитку (музична і хореографічна діяльність) та фізичного розвитку дітей в ДНЗ обладнана музична зала (спільно з спортивним).

Для реалізації фізичної активності дошкільників у предметно-практичній діяльності є необхідний інвентар.

Для залучення дітей до світу театру, до творчих проявів дошкільнят в імпровізованій театральній та літературній діяльності та для самовираження особистості дитини в групах є атрибути до різних видів театрів.

Для якісної організації навчально-виховного процесу було придбано музичний центр, 2 комп'ютери, 3 принтери, 1 телевізор, БУВ. Всі педагогічні працівники використовують технічні засоби навчання.

Наявні технічний та санітарно-технічний паспорти стану закладу.

У нормативних документах наголошено на необхідності оновлення стратегії й тактики у підходах до створення оптимального предметно-розвивального середовища для повноцінної життєдіяльності дітей. Вагомий крок зроблено адміністрацією, педагогами дошкільного навчального закладу у покращенні навчально-методичного та дидактичного забезпечення освітнього процесу. Групи оснащено сучасними ігровими меблями та атрибутами, іграшками, діти мають можливість займатися конструюванням, вправлятися у розв’язанні цікавих завдань, засвоювати правила поведінки на дорозі та у надзвичайних ситуаціях.  Естетичність, сучасність, доцільність оформлення та оснащення музичного залу, групових приміщень, коридорів – таким критеріям відповідає  ДНЗ.

Проведено капітальний ремонт блоків I молодшої групи «Фіалка» та II молодшої групи «Мак» з використанням сучасної кольорової медитації у поєднанні з народною тематикою, яка не тільки естетично змінила групу, але й була доповнена заміною вікон на сучасні, теплозберігаючі; повністю замінено сантехніку, дверні полотна, відремонтовано підлогу з вкладанням лінолеуму.

Придбано нові меблі для дітей 2 молодших та старшої груп, які відпо­відають санітарно-гігієнічним вимогам.

   Медичний кабінет оснащено міні-холодильником для зберігання вакцин та медикаментів, сумкою-холодильником, столиком для ін’єк­цій.
   Для полегшення роботи працівників пральні та виконання вимог з охорони праці придбано пральну машину-автомат на 8 кг.
   Придбано горизонтальну морозильну камеру для заморожування свіжих фруктів, ягід, що дасть можливість забезпечити вітамінізацію третіх страв у зимовий період.
   З допомогою батьків проведено поточний ремонт групових кімнат, спалень, коридорів, кабінетів. Для поліпшення роботи двірника та забезпечення естетичного вигляду території залучені спонсорські кошти на придбання газонокосарки.
   З метою забезпечення розвитку особистості дітей та підвищення рівня освіти педагогів у закладі наявні технічні засоби навчання: 3 комп'ютери, 3 принтери, 2 сканери, 2 ксерокси, цифровий фотоапарат, DVD-карооке, синтезатор «Ямаха», дитячий синтезатор, радіо-мікро­фони, цифровий фотоапарат, музичні дидактичні ігри тощо.
   У методичному кабінеті створена база ліцензійних дисків з прог­рамами навчально-розвиваючих ігор для дітей та вихователів, ком­п’ютер підключено до мережі Інтернет, є електронна адреса.
 
 
Форма входу

Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.К. Маркса,30-А,
тел./ф.:(03840)4-04-01,

e-mail:dnz6_sh@i.ua


Візитка ДНЗ відео

Ми в соцмережах
Днз Білочка

Створіть Свою Візитку

Пошук

Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Друзі сайту

Погода
Погода в Україні

Реклама


Шепетівський дошкільний навчальний заклад №6 "Білочка" © 2020